Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

02Taip jau įprasta, kad visi darbai apibendrinami, metams artėjant į pabaigą. Tokio ciklo prisilaikė ir Vilkaviškio rajono kaimo bendruomenių sąjunga, rugsėjo 15 d. susirinkusi į savo neeilinį, o 15-os metų veiklų šventinį jubiliejinį susirinkimą. Ši sąjunga, susibūrusi 2003 m., per visus savo buvimo metus savo veiklą siejo su tikrai humaniška vizija. O ji tokia: aktyvios kaimo bendruomenės, gebančios bendrauti ir bendradarbiauti bei sistemingai veikiančios savo kaimo ir viso rajono gerovės stiprinime. Taigi šventėje buvo ką aptarti ir kuo pasidžiaugti.
Šventė prasidėjo šv. Mišiomis Šv. Mergelės Marijos ėmimo į Dangų Katedroje. Po Mišių ji persikėlė į Klausučių kultūros namus, kur vyko ir oficialioji renginio dalis, ir vakaronė. Svarbiausia šios renginio publika buvo kaimo bendruomenių atstovai, o su jais kartu ir Vilkaviškio savivaldybės meras Algirdas Neiberka. Šventę taip pat savo dėmesiu pagerbė Lietuvos Seimo nariai: Guoda Burokienė, Kęstutis Smirnovas, Algirdas Butkevičius bei jų padėjėjai ir ŽŪM ministras Giedrius Surplys. Svečių tarpe buvo ir Šakių bendruomenių centrų asociacijos atstovai, atvykę išreikšti padėką už ilgametę nuoširdžią ir produktyvią kaimynišką draugystę.

01Be to gražiais vilkaviškiečių pasiekimais atvyko pasidžiaugti labdaros srityje 20 metų partneriaujantys savanoriai iš Vokietijos Auhauso miesto Raudonojo Kryžiaus organizacijos. Kaip ir kiekvieną pavasarį geradariai iš Vokietijos atvyko pasimatyti su Vilkaviškio Raudonojo Kryžiaus organizacijos atstovais, aplankyti globojamas įstaigas ir kaimo bendruomenes, išdalinti jiems atvežtą labdarą. Delegacijos vadovas Vilkaviškio rajono savivaldybės garbės pilietis Heinrichas Hollekampas ir jo palyda, kiekvieną kartą atvykdami į Vilkaviškio rajoną, pamato pasikeitusį ir pagražėjusį mūsų kraštą. Šiuos pokyčius vokiečiai labai vertina. O pamatuoti tuos pokyčius partneriai iš Vokietijos tikrai gali, nes pirmasis vizitas į Vilkaviškį įvyko dar 1998 metais.
Oficialioji šventės dalis prasidėjo Vilkaviškio bendruomenių sąjungos 15-os metų veiklų aptarimu. Pranešimą šiuo pagrindiniu klausimu padarė Vilkaviškio bendruomenių sąjungos pirmininkė Lina Kružinauskienė, pristatydama visus žmones, kurie tuos darbus nudirbo. Bet šventė ‒ ne tik oficialumas. Joje netrūko ir atpalaiduojančios linksmybės. Tokią nuotaiką renginio intarpuose kūrė šokio studija ,, Vyželė“ (vadovė Sonata Jakienė) ir vokalinė studija ,,Akimirka“ (vadovė Edita Linkevičienė). Diskotekos metu visus į smagų šurmulį būrė gyvo garso grupė ,,Projektas“. O šventėje dalyvavo apie 200 asmenų. Visi buvo puikios nuotaikos, tarp visų jautėsi bendrystės šiluma.
Toks puikus gražių 15 metų rajono bendruomenių nuveiktų darbų apibendrinimas ‒ tai tarsi starto signalas žengti organizacijai į naujas veiklas, bet jau patikrintu brandžių žingsnių ritmu.

Šakių BCA informacija

Joomla templates by a4joomla