Spausdinti
Kategorija: Bendruomenių naujienos
Peržiūros: 455

01Praeitą šeštadienį, rugsėjo 8 d. Girėnų bendruomenės vaikai rinkosi į tradicinę vasaros palydų šventę „Lik sveika, vasarėle“. Tai tikra tradicinė, juk ji vyksta jau ketvirtą dešimtį metų. Ją pradėjo dabartinių vaikų - dalyvių tėvai, būdami 6-9 metų amžiaus.
Į šią šventinę popietę susirinko ne itin gausus dalyvių būrelis - 14 dalyvių. Bet tie, kurie atėjo nė kiek nepasigailėjo. Visi vaikučiai, stebint savo mamyčių, galėjo savo jėgas išbandyti daugelyje sporto rungčių.
Pirmieji pradėjo duatlono mėgėjai, čia reikėjo ne tik greitai važiuoti dviračiu, bet ir ne blogiau bėgti. Geriausiai, eilės tvarka, sekėsi Nojui Matukynui, Deimantei Diržiūtei ir Nojui Totoraičiui.
Kimštinio kamuolio metime į tolį pirmas buvo Šarūnas Virbauskas - 6m 88 cm. Antras – vėl Nojus Matukynas ir trečias Adas Keblaitis.
Baudas į krepšį taikliausiai mėtė Benas Jakštys, antras Šarūnas Virbauskas ir trečią vietą iškovojo Deimantė Diržiūtė.
Žiedo mėtymo runktyje pirmas buvo Tadas Gruzdaitis, antra- sesutė Marta Gruzdaitytė ir trečias liko Adas Keblaitis.

02Gana patraukli naujesnė rungtis - estafetė vadinasi bulvių sodinimas ir kasimas. Čia, bėgdami per visą krepšinio aikštelę, sportininkai turėjo taikliai sudėti lauko teniso kamuoliukus į stovelius, o grįždami atgal, juos surinkti. Čia vėlgi puikiai startavo Šarūnas Virbauskas - pirmas, Marta Gruzdaitytė – antra, Tadas Gruzdaitis – trečias.
Varžybų eigoje vaikai dalyvavo saugaus eismo viktorinoje, išklausė bendruomenių pareigūnės patarimų, kaip saugiai nueiti į mokyklą, pereiti gatvę. Kaip reikia eiti užmiestyje tamsiu paros metu, kaip dėvėti atšvaitus. Tėveliams suteikė informaciją, kaip taisyklingai vežti vaikus automobilyje ir išleisti juos prie mokyklos ar darželio. Dalyviai, kurie nepateko į nugalėtojų gretas, buvo apdovanoti saugaus eismo knygelėmis.
Po apdovanojimų visi dalyviai buvo pavaišinti skania Girėnų šeimininkių išvirta sriuba.

Girėnų BC informacija