Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

02Girėnuose atidaryta parodėlė „Iš praeities ir ateities“, skirta Motinos dienai. Į atidarymą atvyko Rimutė Vasaitienė su mokinukėmis, kurios lanko etno kultūros būrelį ir paporino jos mums trumpus pasakojimus iš praeities, tarmiškai.
Parodoje labai daug darbelių, jau skaičiuojančių ne vieną dešimtmetį. Girėniškės labai noriai sunešė visus mamų, močiučių ir savo darbus. Kristina Mockaitienė pristatė daug austų lovatiesių, Dalija Murauskienė atnešė savo ir savo mamos siuvinėtų ir nertų staltiesių. Visą eilę megztų paveikslų atnešė Angelė Jonuškienė, kuriuos mezgė Aldona Maciukevičienė. Ir dar visa eilė moterų, pristačiusių rankdarbius parodai. Parodoje puikuojasi ir nertos, ir siuvinėtos servetėlės, siuvinėtos pagalvėlės, austi takai, iš skiautinių pasiūtos lovatiesės, velti ir verti iš karoliukų papuošalai. Į parodos atidarymą susirinko didelis būrys girėniškių. Parodėlė vyks iki gegužės 19 d.

Girėnų BC informacija

 

01

Joomla templates by a4joomla