Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

02Rudeniškai lietingą paskutinį spalio šeštadienį Girėnų bendruomenės muzikantai ir grupė bendruomeniečių vyko pas kaimynus į Briedžių laisvalaikio salę. Kultūros darbuotoja Asta Grigaitienė mus pakvietė į popietę „Iš močiutės skrynios“. Renginys buvo skirtas ne senosioms madoms, maisto gaminimui ar papročiams aptarti, o vaistažolėms. Su įmantriai supakuotomis gydomosiomis žolelėmis rinkosi vietos bendruomenės moterys, svečiai.
Kaip ir dera, pirmieji prisistatė šeimininkai. Jie papasakojo apie dažniausiai naudojamas žoleles ir jų poveikį. Laisvalaikio salės ansamblis (vadovė A. Grigaitienė) sudainavo ne vieną dainą apie augalus.
Girėnų moterys taip pat pristatė savo atsivežtas arbatžoles ir dar žaliuojančių vaistingųjų augalų puokštę. Jų pasisakymą lydėjo Girėnų muzikantų (vadovas M. Lenktys) dainos.

01Šakių senjorės pakalbėjo apie vaistingų augalų naudą kūnui ir nuotaikai palaikyti, o jų mišrus ansamblis (vadovė A. Grigaitienė) atliko ne vieną nuotaikingą dainą.
Gelgaudiškio žolininkės atskleidė kai kurių žolelių svarbą organizmui, o ansamblio (vadovė A. Adomaitienė) atliekamos dainos ir romansai suvirpino klausytojų širdis.
Maloniai buvo sutiktas ansamblis „Antaniukai“, kuriame dainuoja tėtis Antanas, vaikai ir anūkė, o jiems vadovauja marti A. Adomaitienė.
Po „privalomosios“ programos ragavome įvairių žolelių arbatą, aptarinėjome vaistažoles, bendravome. O kai užgrojo Girėnų muzikantai, tai salėje pasidarė ankšta nuo šokėjų.
Nuotaika visų buvo pakili, nes vieni susitiko senus pažįstamus, o kiti atrado naujus draugus. Išsiskiriant visi buvo vieningos nuomonės, kad bendrystė tarp bendruomenių tik pagyvina ir praturtina renginius.

Girėnų BC informacija

Joomla templates by a4joomla