Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Ši apklausa yra programos „Kurk Lietuvai“ projektų vadovų Aurelijos Olendraitės ir Virgilijaus Pajaujo vykdomo projekto „NVO duomenų bazės koncepcija“ dalis.
Problema: 2013 m. priimtame Nevyriausybinių organizacijų plėtros įstatyme pirmą kartą įtvirtintas nevyriausybinės organizacijos (NVO) apibrėžimas.
Tačiau ilgainiui pastebėta, kad esamas apibrėžimas ne pakankamai tiksliai nusako ką turėtume laikyti NVO. Dažnai valstybės institucijoms ir piliečiams iškyla pagrįstų dvejonių, ar tam tikra organizacija, turinti viešosios įstaigos, asociacijos ar labdaros ir paramos fondo teisinę formą, turėtų būti laikoma NVO. Todėl siekiant stiprinti nevyriausybines organizacijas, kurios yra svarbi organizuoto pilietiškumo išraiška, esamą apibrėžimą numatoma tikslinti.
Siekiant patikslinti šioms organizacijoms keliamus kriterijus, analizuojama kitų valstybių geroji praktika, atsižvelgiama į Lietuvos pilietinio sektoriaus būklę ir raidą, taip pat siekiama sužinoti piliečių nuomonę. Todėl prašome Jūsų iki lapkričio 14 d. išreikšti savo nuomonę.

http://epilietis.lrv.lt/uploads/epilietis/documents/images/K%C4%84%20laikome%20NVO%20lietuvoje-.png

Joomla templates by a4joomla