Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

01Spalio 17 d. Šakių rajono nevyriausybinių organizacijų (NVO) taryba (pirmininkė Margarita Liukaitienė) pakvietė NVO atstovus į diskusiją apie veiklas. Pagrindinis tikslas - suregistruoti veikiančias organizacijas, nes rajone jų yra apie 250 ir labai įvairauja jų veiklų pasirinkimas. Esant tokiai situacijai, reikalinga plati diskusija. Joje dalyvavo Šakių savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis, bendruomenių atstovai, Šakių krašto VVG grupės vadovė Aušra Slidziauskienė bei grupės darbuotojos. Labai naudingas buvo pirmasis diskusijos akcentas, kurį pateikė Vilkaviškio savivaldybės NVO tarybos pirmininkė bei savivaldybės direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė. Jos pasidalinimas patirtimi apie Vilkaviškio NVO tarybos veiklą ypač naudingas ir mūsų rajono NVO tarybai, bendruomeniečiams bei valdžios atstovams. Tai darbuotoja, kuri dirbo atsakinguose savivaldos organuose ir puikiai žino bendruomeniečių gyvenimą. Jai yra svarbus glaudus visų NVO bendradarbiavimas ir interesų suderinimas su savivalda, verslu. Toks bendradarbiavimas tarp visų visuomenės partnerių, tame tarpe ir tarp NVO, yra labai svarbi priemonė: per ją aktyvuojamas idėjų generavimas ir gyvų pavyzdžių mainai. Taip pat ji itin pabrėžė konsultavimo svarbą.
Diskusijoje dalyvavę nevyriausybininkai papasakojo apie savo organizacijų veiklas, pasidalino rūpesčiais ir pastebėjimais dėl tolimesnių veiklos krypčių.

BCA informacija

Joomla templates by a4joomla