Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

01Lietingą spalio 8 d. Keturnaujienos bendruomeniečiai rinkosi į jau tradicine tapusią rudens šventę ,,Raudonskruostis obuoliukas". Pirmiausiai vykome į Kudirkos Naumiesčio Šv. Kryžiaus atradimo bažnyčią išklausyti Šv. Mišių už mirusius ir gyvuosius kaimo gyventojus. Buvom tiesiog pakylėti gerbiamo mero Edgaro Pilypaičio giesmių, atliekamų Mišių metu.
Sugrįžusius bendruomenėn, visus pasitiko obuolių bobutė, taip pat vaišingas šeimininkas su muzikantu Albinu. Vėliau sekė padėkos aktyviausiems ir darbščiausiems, džiaugėmės svečių dovanomis ir šiltomis kalbomis, vaišinomės jau pastoviai verdama Nijolės Jonaitienės gardžia sriuba. Tačiau pats įdomumas dar laukė. Pro debesis nedrąsiai pasirodžius saulutei, išėjom visi į bendruomenės kiemelį, kur akį greitai patraukė ,,Babtų sodinukai“ su savo produkcija. Šventės dalyviai vieni per kitus diskutavo apie obelų veisles, dalinosi patirtimis, kaip geriau pasodinti. Nepabijojo kastuvo į rankas paimti rajono meras Edgaras Pilypaitis, savivaldybės tarybos narys Mindaugas Tarnauskas, Sintautų seniūnijos seniūnas Kęstutis Birbilas, taip pat Keturnaujienos bendruomenės nariai. Prie bendruomenės namų išdygo simbolinis dvylikos obelaičių sodelis. Atlikę darbą pasigardžiuodami ragavom šeimininkių iš obuolių keptus pyragus . Po ragaučiaus pagrindinis prizas atiteko šeimininkių šeimininkei Gailinai Piečaitienei, Tačiau nepamirštos buvo ir kitos kepėjos. Sekančiais metais bendruomenei švenčiant 15 metų jubiliejų, jau tikimės skanauti pirmuosius bendruomeniškus obuolius.

02Tarsi kukli nedidelės kaimo bendruomenės šventė, bet kiek ji šilumos įžiebia susirinkusiųjų tarpe! Koks gražus vienų su kitais pabuvimas ir malonus bendravimas su svečiais! Per tą pabuvimą kartu šventės šiluma, palietusi susirinkusiųjų sielas, toliau sklis į visų joje dalyvavusių šeimas, kiemus ir skatins burtis naujoms bendrystės veikloms.

Birutė Ūsienė, Keturnaujienos BC pirmininkė

Joomla templates by a4joomla