Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

01Lietuvos vietos bendruomeninių organizacijų sąjunga (LVBOS) skelbia fotografijų konkursą ,,Vietos bendruomenių džiaugsmai ir rūpesčiai“.

Konkurse gali dalyvauti visi Lietuvos fiziniai asmenys ir juridiniai asmenys, atstovaujantys bendruomenes ar bendruomenines organizacijas.
Konkurso užduotis – pateikti fotografiją, iliustruojančią Lietuvos miesto ir kaimo bendruomenių veiklą. Fotografijose užfiksuoti objektai turi būti tiesiogiai susiję su bendruomenine veikla.
Fotografijų objektai - kasdienininė bendruomeninė veikla: supanti aplinka, kaimo ir miesto bendruomenių savanoriai, gamta, kraštovaizdis, aplinkosauga, kaimo gyvenamoji aplinka, socialinė veikla, amatai, turizmas, renginiai, laisvalaikis ir kt.
Fotografija turi atitikti konkurso temą „Vietos bendruomenių džiaugsmai, rūpesčiai ir pasiekimai“.

1. Konkursiniai darbai skirstomi į 2 kategorijas:
1.1. Miesto bendruomenės teikia fotografijas šioms temoms:
1.1.1. Savanorystė;
1.1.2. Kultūra;
1.1.3.Bendruomenininko portretas;
1.1.4. Bendruomenės pasiekimai;
1.1.5. Bendruomenės problematika.
1.2. Kaimo bendruomenės teikia fotografijas šioms temoms:
1.2.1. Savanorystė;
1.2.2. Kultūra;
1.2.3.Bendruomenininko portretas;
1.2.4. Bendruomenės pasiekimai;
1.2.5. Bendruomenės problematika.

 

Dalyvis pateikdamas konkursui darbą nurodo savo bendruomenės pavadinimą, kategoriją (miesto ar kaimo) ir temą. Vienas dalyvis gali pateikti ne daugiau kaip po vieną darbą kiekvienai temai, t.y. ne daugiau kaip penkias (5) fotografijas.Informaciją apie fotografijų konkursą rasite tinklalapyje www.lvbos.lt

02

BCA informacija

Joomla templates by a4joomla