Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 Pražydo lapai spalvomis rugsėjo, paglostyti vėsaus besparnio vėjo.

Kaip visuomet ir vėl būrin suėjom, pasimatyti mums labai reikėjo.
Birutė Danielienė

 

02Rugpjūčio pabaigoje mažieji girėniškiai renginyje „Lik sveika, vasarėle“ atsisveikino su vasara. Jiems nenusileido ir suaugusieji. Saulėtą rugsėjo šeštadienį draugėn susirinko bendruomenės nariai ir jiems prijaučiantys. Šventinis renginys buvo skirtas pagerbti Girėnų bendruomenės saviveiklininkus. Juolab, kad pagyvenusių žmonių šokių grupė „Girėnai“ (vadovė Vitalija Venienė) šiais metais Respublikiniame konkurse „Pora už poros“ savo amžiaus grupėje buvo pripažinti geriausiais. Renginio vedančioji Jurgita Martinaitienė džiaugėsi, kad girėniškiai šokėjai
ir Sintautų kultūros centro vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Sintuola“ (vadovė Vida Čeplevičienė) pabuvojo koncertinėje kelionėje Vengrijoje, kurioje šokėjai dalyvavo 25-je Vac miesto šventėje. Šokėjams buvo didelė garbė, kad palaikyti ir pasidžiaugti lietuvaičių pasirodymu iš Budapešto atvyko Lietuvos Respublikos ambasadorė Vengrijoje Rasa Kairienė su vyru ir grupe ambasados darbuotojų.

Nuoširdžiai ir jautriai apie šokėjų repeticijas, tarpusavio bendravimą kalbėjo vadovė Vitalija Venienė. O šokėjai žiūrovams atsidėkojo trankiais šokiais.
01Daug gražių žodžių buvo skirta ir Girėnų muzikantams (vadovas Mindaugas Lenktys), kurie nuo renginio pradžios džiugino žiūrovus. Nors muzikantai susibūrė tik praėjusią žiemą, tačiau spėjo sudalyvauti daugelyje renginių, aplankyti kaimynines bendruomenes. Šaunūs Girėnų muzikantai dalyvavo Respublikiniame bendruomenių sąskrydyje Karklėje. Vedančioji negailėjo pagyrų muzikantams ir šmaikštavo, kad juos kviečia į daugelį švenčių, nes groja gražiai ir daug.
Susirinkusiems į šventę buvo priminta, kad girėniškiai yra aktyvūs ne tik kultūroje, bet ir sporte. Minėdami Sporto metus ir vykdydami projektą „Sportuojanti Girėnų bendruomenė“, šiais metais organizavo sportinius renginius įvairaus amžiaus bendruomeniečiams ir svečiams. Praeitais metais projekte „Eismo saugumas bendruomenėse“ savo kategorijoje užėmę pirmąją vietą, saugaus eismo propagavimo nepamiršta ir šiais metais. Įvairių renginių metu moko kaip saugiai elgtis kelyje, dalina atšvaitus, liemenes su šviesą atspindinčiais elementais, informacinę medžiagą. Šiuos renginius organizuoja Aušra Mockevičiūtė ir Juozas Jonuška.
Šventės vedančioji Jurgita nepamiršo pasidžiaugti pas mus gražiai sutvarkytais kiemais, iki blizgesio išpuoselėtais patvoriais ir darželių gražumu bei gėlių margumu.
Pasak vedančiosios, Girėnų bendruomenei sekasi su pirmininkais. Pirmtakas Zigmas Povilaitis telkė žmones, rūpinosi bendruomeniečių gerbūviu, infrastruktūros gerinimu. Dabartinė pirmininkė Irena Sakalauskienė yra veikli, naginga, iniciatyvi. Savo pasisakyme ji dėkojo pagrindiniams talkininkams, bendruomenės aktyvui. Kvietė dalyvauti organizuojamuose renginiuose ir dar atsivesti kaimynus.
Po koncerto ir liaupsių saviveiklininkams visi rinkosi į bendruomenės namus skanauti Girėnų gaspadinių išvirtos sriubos, dalintis susineštomis vaišėmis. Žmonės po vasaros darbų džiaugėsi vieni kitais. Visų nuotaika tik patvirtino Birutė Danielienės poetiškas eiles -
Bendraukime, kol esame, kol galim. Gyvenimas trapus ir dienos bėga.
Vienatvėje mes jaustumės bedaliai. Tik būryje pajuntam savo jėgą.

Irena Šakėnienė, Girėnų BC

Joomla templates by a4joomla