Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

02Rugsėjo 30 d. Šakiuose numatyta organizuoti rajoninę Derliaus šventę, turinčią savo ilgametę tradiciją. Ši šventė išauga iš daugelio institucijų ir visuomeninių organizacijų santalkos bei individualių asmenų prisidėjimo. Tarp šventės rengėjų pirmu smuiku griežia Šakių rajono savivaldybė, ypač jos Kultūros ir turizmo skyrius bei Švietimo ir sporto skyrius su visais kultūros ir švietimo įstaigų padaliniais. Ženklų savo indėlį į šventės rengimą atneša rajono seniūnijos ir bendruomenių centrai. Brangintinas ir individualių asmenų prisidėjimas. Žodžiu, kaip statant skruzdėlyną – visi po šapelį, po trupinėlį: kas materialią paramą, kas idėją, kas fizinį veiksmą. Ir taip ateina šventė – Rudens šventė. Ji, kaip visada, bus džiuginanti spalvomis, naujos temos – tautinės juostos ekpozicijų įvairove, skanėstų vilionėmis, nes veiks ir smulkioji prekyba.Tad ir šį kartą maloniai kviečiame visas seniūnijas, bendruomenes, mokyklas, organizacijas, įstaigas pavienius asmenis ar jų grupes dalyvauti šventėje ir prisidėti prie jos surengimo, o šventės lankytojus – žiūrovus aktyvaus dalyvavimo ir palaikymo. Visų susitelkimas šventėje būna džiugus metų darbų ir pasiekimų apibendrinimas bei dvasios pakylėjimas prieš artėjantį rudens dienų pilkumą.

Informacija apie pasirengimo šventei užduotis:
Žemės ūkio skyrius, Irena Žemaitienė ( kiemeliai) - 60771; Kultūros ir turizmo skyrius, Asta Kėvelaitytė (juostos) – tel.(8 345) 60758;
Šakių kultūros centras, Laura Saunorienė (madų šou) –( 8 345) 51058;
Norinčius prekiauti šventėje prašome iki rugsėjo 22 dienos kreiptis į Žemės ūkio skyriaus specialistą Arvydą Babušį, tel. (8 345) 60225.
Šie metai paskelbti tautinio kostiumo metais, todėl iš gamtinės medžiagos pinsime tautinę juostą. Bendruomenių, organizacijų ir įstaigų juostos būtų demonstruojamos pievelėje priešais savivaldybę. Siūlomi juostos matmenys: plotis 1,5 m , ilgis 3-4 m, gali būti ir ilgesnės. Tikimės ir profesionalių floristų dėmesio bei darbų mūsų šventėje.
Vietoj įprastinių skulptūrų, mokyklas kviečiame taip pat pinti tautinę juostą Nepriklausomybės gatvėje (alėjoje). Kiekviena mokykla pintų po savo dalį, kurias sujungus būtų viena graži juosta. Plotis 1,40 m, ilgis 100 m.
Įrengti savo kiemelius, kuriuose pristatytumėte kulinarinį paveldą, prekiautumėte užauginta, pagaminta produkcija, išradingai pristatytumėte savo bendruomenės, organizacijos, įstaigos pasiekimus.
Šiųmetinio madų šou tema „Užsirišk prijuostę“. Prijuostės gali būti kuo išradingiausios, siejamos ir su tautiniu kostiumu, kasdieninės arba kaip stilizuotas aprangos elementas ir t.t. Išradingumo, kaip rodo ankstesnės patirtys, moterys tikrai nestokoja.
Organizatoriai kviečia aktyviai dalyvauti.

BCA informacija

Joomla templates by a4joomla