Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

01Nedaug gali net iškilus individas, jeigu jis veikia vienas. Tačiau labai daug gali, jeigu jį supa veikti pasiruošusių vienminčių būrys. Tai todėl gyvenime kiekvienas ieško tvirto draugo peties ir prisilytėjimų prie išminties lobių, kad sociumo apsuptyje galėtų plačiau ir giliau kurti ir ta kūryba dalintis su jį supančiu pasauliu bei aktyviau dalyvauti nuolatinės jo kaitos procese.

Į tokio žygio tiesiąją stojo neseniai išrinktas Šakių savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis, - Šakių krašto vaikas, kultūrininkas, visuomenininkas, bendruomenininkas. Visas jo gyvenimas - žmonių apsuptis, todėl jam lengva su visais bendrauti ir susikalbėti. Prie to puikiai prisideda ir asmeninės jo savybės. Tuo gegužės 25 d. įsitikino Šakių krašto bendruomenių centrų asociacijos grupė tarybos narių, su simboline gėlių puokšte ir sėkmės linkėjimais aplankiusi merą naujose jo pareigose. Tačiau tai buvo ir pasidalinimas rūpesčiais, asociacijai ir Šakių krašto VVG žingsniuojant į naujos rajono Strategijos įgyvendinimo veiklų verpetus. Pokalbis vystėsi labai nuoširdžiai, nes jį lengvino abipusis problemos išmanymas ir panašus suvokimas. Be to buvo aptarti ir artimiausi bendrystės stiprinimo tarp gyventojų reikalai. Meras pageidavo ir buvo susitarta, kad periodiškai vyktų dalykiniai susitikimai su bendruomenių visuomene ar su jos atstovais, nes tik taip realiau galima pajusti rajono gyvenimo pulsą. Be to buvo aptarti artėjančio respublikinio Lietuvos kaimo bendruomenių sąskrydžio klausimai, kurie jau ne už kalnų. Sąskrydis vyks birželio 17 d. Karklėje. Šakiečiai ruoš bendrą kiemelį etnokultūros tema. Tikimės, kad mūsų krašto bendruomenės, būdamos tikrai neabejingos turtingam savo krašto etnopaveldui, turės ką pateikti šiame renginyje. Tokia mintis ryškėjo ir Mero pamąstymuose, nes jis yra puikus visų rūšių scenos meno žinovas.
Neilgas, tačiau šiltas bendravimas nuteikė viltingai, kad svarbiausi rajono darbai bus dirbami ir girdint, ir jausčiant, ir suprantant vieni kitus.Tai todėl ir naujos Strategijos rūpesčiai, tikimės, bus įveikiami, nes ,,Niekada nebūna didžių darbų be didžių snkumų“ (Volteras). Tačiau kai sunkumai turi prasmę, ir kai per juos kopiant vyrauja bendruomeniška dermė ir susitelkimas, tada viskas įmanoma.

Šakių BCA tarybos inf.

Joomla templates by a4joomla