Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

01Degutinės bendruomenės centras įkurtas 2003 metais. Per visą bendruomenės gyvavimo laiką turėjome tik vieną jos pirmininką Vytautą Legotą. Jo idėjų bei siekių dirbti bendruomenės gerovei vedami, mes vietovėje įvykdėme keletą sėkmingų projektų.
Pirmasis Degutinės bendruomenės projektas, prisidėjęs prie Degutinės gyvenvietės plėtros, įvykdytas pirmaisiais bendruomenės gyvavimo metais. 2003 metais įgyvendintas Degutinės gyvenvietės vandentiekio ir kanalizacijos nuotekų tinklų įrengimas bei valymo įrenginių statyba.
Vienas iš projektų - 2013 metais pradėtos renovuoti bendruomenės centro patalpos. Renovacija užtruko ilgokai, tačiau dabar mes galime pasidžiaugti atnaujinta jaukia centro erdve, kuri mūsų žmonėms suteikia galimybę ten rengti bendruomenės narių susibūrimus ir susirinkimus bei spręsti įvairius savo gyvenimo reikalus ar maloniai ir turiningai praleisti laisvalaikį. Tam bendruomenė įsigijo stalo teniso žaidimo priemones, ir norintys gali naujai išmokti žaisti šį smagų judrųjį žaidimą arba tobulinti jau turimus savo įgūdžius.

02Kitas bendruomenės projektas, pritraukęs jaunimo dėmesį, naujos krepšinio aikštelės įrengimas. Šis projektas įgyvendintas 2012 metais. Projektas jaunimui suteikė galimybę jau kitose rungtyse turiningai praleisti laiką bei susiburti kartu. Dar vienas projektas, skirtas jaunimui, buvo įgyvendintas praėjusiais metais. Jo tikslas buvo sukurti jaunimui dar kitokią erdvę, kurioje jie galėtų sportuoti: įrengtos vaikiškos sūpynės, skersiniai, lygiagretės. Tai dar labiau pagyvino bendruomenės gyvenimą.
Paskutinis mūsų bendruomenės projektas yra tvenkinio išvalymas. Kaimo centre esantis, bet buvęs apleistas ir neestetiškas bei nefunkcionalus tvenkinys išvarytas, sutvarkyta aplinkinė jo teritorija ir jis pritaikytas gaisrų gesinimo atvejams, jeigu tokia nelaimė ištiktų.
Neapsiribojame tik šiais užbaigtais projektais. Ateityje planuojame įgyvendinti jų dar daugiau. Sieksime, kad per projektines veiklas ir vietos žmonių bei partnerių ir rėmėjų santalką mes ir toliau galėtume gerinti savo krašto kaimo žmonių gyvenimą.

Vytautas Legota, Degutinės BC pirmininkas

Joomla templates by a4joomla