Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

01Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga (LKBS), vadovaudamasi savo įstatais, savo narius kasmet pakviečia į ataskaitinį susirinkimą. Šių susirinkimų tikslas - apžvelgti, kokiomis veiklomis buvo turtingi praėję metai, su kokiomis viltimis ir rūpesčiais siejami ateinantieji. Juk kiekviena kaimo bendruomenė – gyvas organizmas, ir jų darbas tikrai nelengvas, nes savanoriai dirba tik visuomeniniais pagrindais. Todėl bendruomenių lyderiams svarbus ir jų vietovės narių palaikymas bei prisidėjimas, ir tinklaveika tarp visų šalies bendruomeninių organizacijų. Ši sritis kaip tik priklauso LKBS veiklų sferai.
Tokių tikslų vedina LKBS taryba 2017 m. kovo 9 d. Aleksandro Stulginskio universitete organizavo visuotinį narių susirinkimą. Jo tikslai:

1. 2016 m. LKBS veiklos ataskaita, ( Ją pateikė LKBS pirmininkas Povilas Saulevičius).
2. 2016 m.finansinės veiklos ataskaita.
3. Revizijos komisijos ataskaita.

Visos šios ataskaitos susirinkime buvo patvirtintos.
Toliau vyko LKBS vadovaujančių organų rinkimai. Pirmiausiai buvo renkamas LKBS pirminikas(ė). Šias pareigas užimti balsavimui buvo pasiūlyta Kauno rajono vietos veiklos grupės valdybos pirmininkės Jolantos Marijos Malinauskaitės kandidatūta. Ji buvo pristatyta kaip ypač aktyvi visuomenininkė, nors to nelabai ir reikėjo, nes ją – ypač aktyvią ir iniciatyvią bendruomeninių veiklų senbuvę - seniai daug kas pažįsta, ir todėl ji buvo išrinkta vienbalsiai. Taip pat buvo išrinktas pirmininkės pavaduotojas, revizijos komisija.
Neliko užmiršti ir būsimi svarbiausi šių metų darbai: aptarti Karklėje numatomo LKBS sąskrydžio organizavimo klausimai, numatyta kaimo parlamento III-ji sesija.
Susirinkimo darbe dalyvavo Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos programos LEADER ir žemdirbių mokymo centro direktorės pavaduotojas Alvydas Grigaliūnas bei Aleksandro Stulginskio universiteto, verslo ir kaimo plėtros instituto profesorė dr. Vilma Atkočiūnienė. Šakių kraštą atstovavo Bendruomenių centrų asociacijos pirmininkė Grina Šnirpūnienė ir bendruomenės centro ,,Tėviškė“ pirmininkė Alvyra Janavičienė.
Prasmingas buvo susirinkimas ne tik naudingų darbinių veiklų aptarimais ir sprendinų priėmimais, bet, kaip paprastai būna bendruomenių forumuose, susitikimų šiluma ir bendrystės atgaiva.

BCA informacija

Joomla templates by a4joomla