Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Pirmieji saugaus eismo konkurso maratoną pradėjo Šakių rajono bendruomenių centrų asociacijos Gerdžiūnų bendruomenė. Birželio 27 dieną suorganizavo turistinį žygį „Ilguva 2013". Turistiniame žygyje dalyvavo apie 60 neįgaliųjų ir 20 suaugusiųjų asmenų. Dalyviai buvo iš Ilguvos , Didvyžių , Suvalkijos, Kalvarijos socialinės globos namų, Gelgaudiškio specialiosios mokyklos neįgaliųjų dienos užimtumo centro, VšĮ Šakių vaikų globos namų sutrikusio intelekto dienos užimtumo centro.
Žygeiviai rinkosi prie gražių Ilguvos dvaro laiptų vaizdu į žilagalvį Nemuną. Čia žygio dalyviams buvo įteikiami kelionės lapai, Mykolo Riomerio Viešojo saugumo fakulteto studentės Ramintos Balsytės, atliekančios praktiką Šakių r. policijos komisariate, supažindinami su saugiu elgesiu žygio metu, kapitonams įteikiamos šviesą atspindinčios liemenės ir dalyviai išleidžiami į kelionę. Visi kelionės dalyviai turėjo pasiekti stovyklavietę Paežerėliuose Kriūkų seniūnijoje. Keliaudami gilino jau turimas saugaus eismo žinias .
Šiek tiek pailsėję po kelionės turistai rungtyniavo tarpusavyje. Komandos atliko nesudėtingas užduotis. Reikėjo surasti lobį, uždegti laužą , aktyviai dalyvauti žaidimuose ir kt. Pralaimėjusių nebuvo. Visi buvo apdovanoti Šakių BCA padėkos raštais už iškovotus titulus „Linksmiausios komandos", „Išradingiausios komandos", „Sąžiningiausios komandos", „ Draugiškiausios komandos" ir kt. ir asmeninėmis dovanėlėmis .Dovanėles įteikė ir visus pasveikino su gražia ir saugia kelione Kriūkų seniūnė Onutė Rakauskienė. Papietavę, pasidžiaugę gražiu renginiu popiet turistai iškeliavo namų link, vieni kitiems linkėdami saugumo kelyje , tai ko išmoko nepamiršti, bet pritaikyti gyvenime.

Šakių BCA sekretorė atsakinga už projektų vykdymą Onutė Rakauskienė

Joomla templates by a4joomla