Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Savivaldybės vadovai,,Vienintelė tiesa ‒ darbas: pasaulis taps tokiu, kokiu jį padarys darbas“, E. Zolia
Spalio 13 dieną Vilkaviškio rajono bendruomenių sąjunga Vilkaviškio kultūros centre paminėjo organizacijos 20-metį. Tai buvo renginys, alsavęs pagarba ir dėkingumu visiems, per bendruomeninės veiklos 20-metį savo proto galiomis ir geranoriškais darbais prisidėjusiems prie gerosios savo gyvenamojo arealo kaitos. Ši gražiai susitelkusi organizacija per porą dešimtmečių kaimo vietovėse nuveikė daug prasmingų darbų. Per pirmąjį dešimtmetį buvo suremontuoti bendruomenių namai. Vėliau žmonės pradėjo aktyviai dalyvauti projektinėse veiklose: gerino gyvenamąją aplinką, kūrė verslus, kai kur pradėtos teikti socialinės paslaugos, bendruomenės įsteigė nemažai vaikų dienos centrų.
Prieš šventinę programą kultūros namų fojė vyko „Amatų ir skonio mugė“, kurioje buvo galima įsigyti įvairių kaimo bendruomenių pagamintų ir atvežtų produktų.
Daug gražių palinkėjimo žodžių nusipelnė ne tik rajono bendruomeniečiai, bet ir jų vadovė Lina Kružinauskienė už nuoširdų bendravimą ir aktyvumą prisidedant prie bendruomeninės veiklos stiprinimo, už prasmingus darbus, už paruoštą ir PAK (Projektų atrankos komiteto) patvirtintą Vilkaviškio krašto VVG strategiją.
Pasveikinti Kaimo bendruomenių sąjungą atvyko Vilkaviškio savivaldybės meras Algirdas Neiberka, vicemerė Daiva Riklienė, Savivaldybės administracijos direktorius Vitas Gavėnas, Savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vedėja Lina Grygelaitienė, Savivaldybės administracijos Investicijų ir strateginio planavimo skyriaus vedėja J. Grigaliūnaitė-Milovanov.

Sveikinimo žodžius tarė Lietuvos Seimo nariai Algirdas Butkevičius ir Guoda Burokienė, VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros socialinio bendradarbiavimo skatinimo skyriaus vedėja Kristina Mockutė, Europarlamento nario Broniaus Ropės padėjėja Rūta Bičiuvienė, Šakių rajono bendruomenių centrų asociacijos atstovai, Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė Virginija Šetkienė, Lietuvos vietos bendruomeninių organizacijų pirmininkė Eglė Juozapavičienė, Vilkaviškio miesto bendruomenės pirmininkė Jūratė Drunienė, Vilkaviškio rajono seniūnijų seniūnai, Vilkaviškio kaimo bendruomenių pirmininkai bei kiti garbūs svečiai.
Už nuoširdžius sveikinimo žodžius svečiams buvo įteiktos dovanėlės ‒ Karalkrėslio bendruomenės šeimininkių iškepti duonelės kepaliukai. Savo pasirodymus susirinkusiesiems dovanojo Vilkaviškio kultūros centro šokių grupė (vad. Sonata Jankienė).
Vakaro staigmena tapo atlikėjo Ruslano Kirilkino koncertas.
Po oficialios dalies visi dalyviai buvo pakviesti pasivaišinti jubiliejiniu tortu. Ilgai netilo bendraminčių kalbos apie būsimus darbus, skambėjo muzika, sukosi šokėjų poros.
Bendruomenių Sąjungos pirmininkė Lina Kružinauskienė dėkojo kiekvienam savanoriui, prisidedančiam prie gražių, reikalingų darbų ir kvietė gyventi bendruomeniškoje vienybėje bei tęsti pradėtus darbus.
Šakiečiai nuoširdžiai dėkoja už nevienadienius bendrystės ryšius tarp Vilkaviškio ir Šakių bendruomenių, už daugiametę metodinę ir dalykinę pagalbą, už gražius ir jautrius santykius.

Šakių BCA informacija

 

Joomla templates by a4joomla