Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

unnamedNorime įvertinti ir pagerbti savanoriškoje veikloje labiausiai pasižymėjusius, daug nuveikusius bei įkvėpimu savo kaimo ar viso krašto bendruomenei tapusius asmenis, todėl kviečiame kaimo bendruomeninių ir jų skėtinių organizacijų, vietos veiklos grupių narius bei kitus kaimo gyventojus dalyvauti konkurse „Mūsų bendruomenės savanoris“ ir siūlyti kandidatus nominacijoms. Konkursas organizuojamas Savanorystės metams paminėti.
Nominacijų kategorijos:
1. Nominacija „Už įkvepiantį įsitraukimą“;
2. Nominacija „Už novatoriškumą ir kūrybiškumą“;
3. Nominacija „Už universalumą ir įvairiapusiškumą“;
4. Nominacija „Jaunasis bendruomenės savanoris“;
5. Nominacija „Už telkiančią lyderystę“;
6. Nominacija „Už ilgametę savanorystę“.
Konkurso „Mūsų bendruomenės savanoris“ laimėtojai bus pagerbti ir apdovanoti baigiamajame konkurso renginyje 2022 m. spalio-lapkričio mėn.
Užpildykite konkurso „Mūsų bendruomenės savanoris“ kandidato anketą ir iki spalio 10 d. siųskite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..
Daugiau apie konkursą ir kandidato anketą rasite čia: https://www.litfood.lt/naujien...
Daugiau informacijos: tel. +370 686 25463, +370 685 87511 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra

Joomla templates by a4joomla