Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Mieli bendruomeniečiai, žinome, kad rengiant ,,Šakių krašto vietos veiklos grupės 2016-2023 metų vietos plėtros strategiją“, turėjote daug pasiūlymų ir norų dėl darbo vietų steigimo bei strategijos įgyvendinimo. Puikiai atlikote namų darbus ir Jūsų bendruomenių norai buvo suguldyti į „Žuvies griaučius“. Dabar atsirado galimybė tuos norus įgyvendinti pagal strategijos priemones:
1.Priemonė: Zanavykų krašto produktų ir tradicinių amatų integravimas į turizmo plėtrą;
2.Priemonė: Aplinkos priežiūros paslaugų ir atsinaujinančių energijos išteklių gamyba;
3.Priemonė: Gyventojų ir bendruomenės įsitraukimas į viešųjų paslaugų teikimą;
4.Priemonė: Bendruomeninio verslumo ugdymas ir jaunimo įtraukimas į vietos bendruomenės veiklą;
5.Priemonė: Vietos bendruomenių aktyvinimas ir telkimas per Zanavykų krašto kultūros savitumo išsaugojimą ir tradicijų tęstinumą;
6.Priemonė: Vietos projektų pareiškėjų ir vykdytojų mokymas, įgūdžių įgijimas.

Atlikime dar vieną namų darbą - labai prašome iki vasario 18 d., pasitarę su bendruomeniečiais, informuokite apie numatomus teikti vietos projektus į anksčiau išvardintas priemones. Mūsų VVG tokia informacija labai reikalinga, nes galėtume susiplanuoti konsultacijas, mokymus ir kitas priemones, kurios padėtų Jums sėkmingai parengti ir įgyvendinti vietos projektus.
Subrandinote idėją, turite pasiūlymą – visada kviečiame kreiptis į VVG darbuotojas ir konsultuotis Jums patogiu laiku. Mūsų kontaktai: Gimnazijos 1, Šakiai ( buvusios bibliotekos pastate), tel. 8-345-42275, el.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Pagarbiai VVG kolektyvas

Joomla templates by a4joomla