Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Karpinių užsiėmimas 2Balandžio 5 dieną Kudirkos Naumiestyje Vinco Kudirkos muziejuje vyko edukacinis užsiėmimas „Velykiniai karpiniai“. Jį vedė tradicinių amatų meistrė Meilutė Andriukaitienė.
Labai smagu, kad žmonės, turėdami kuo pasidalinti, savo sukauptomis žiniomis bei patirtimi dalinasi su kitais. Mokytoja Meilutė karpinių pamokėlę organizavo antrą kartą. Dėkojame V. Kudirkos muziejaus šeimininkei Irenai Zinkevičienei už suteiktas patalpas. Kadangi tokie užsiėmimai gan reti, bendruomenės „Santaka“ branduolys pakvietė atvykti netoliese esančios Barzdų bendruomenės entuziastus. Džiaugiamės, kad jie atsiliepė į mūsų kvietimą. Atvyko bendruomenės pirmininkė Ilona Leleivienė su būreliu jaunimo. Užsiėmimo metu karpėme, darėme trafaretus ir džiaugėmės, kad taip įsitraukėme į šią įdomią veiklą, kad pamiršome visus rūpesčius, kuriuos ateidami atsinešėme. Meilutė parodė daug savo karpinių pavyzdžių. Stebėjomės, kiek kantrybės, meilės ir išradingumo turi ši darbšti ir kūrybinga moteris. Ji davė reikalingas priemones, tad darbas virte virė. Savo padarytą Velykinį karpinį galima padovanoti artimam, papuošti juo langą. Labai maloniai pabendravome su viešniomis. Pasikeitėme mintimis apie bendruomenių veiklą, aptarėme planus ateičiai. Kadangi M. Andriukaitienė mielai dalinasi savo kūryba, renginio metu kilo mintis panašų užsiėmimą organizuoti ir Barzdų bendruomenės žmonėms. Svečiai turėjo galimybę apžiūrėti V. Kudirkos muziejų. Visi užsiėmimo dalyviai dėkingi Meilutei, kad Velykų dvelksmas ir nuotaika jau aplankė mūsų namus. Tikimės ir ateityje sulaukti jos organizuojamų panašių užsiėmimų.

Renginio dalyvė mokytoja Laimutė Gončaruk

Karpinių užsiėmimas 1

Joomla templates by a4joomla